Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

Yurtiçi Marka Tescili

3 Bay Patent Anonim Şirketi olarak sizlere yurtiçi marka tescili konusunda hizmet vermekteyiz. Yurtiçi marka tescil işlemleri; araştırma, değerlendirme, başvuru, marka takip, benzer marka itirazları, marka yenileme vb. işlemleri kapsamaktadır. Araştırma ve marka ibaresinin değerlendirilmesi, marka tescil sürecinin en önemli aşamalarından biridir. Marka seçiminde mutlaka araştırma yapılması gerekmektedir. Tescil isteminde bulunulan markaların yanlış araştırma kriterlerinden geçmesi ve 6769 sayılı SMK ’nın ilgili maddelerine göre değerlendirilememesi halinde müracaatın Türk Patent ve Marka Kurumundan ret kararı alması kaçınılmaz olmaktadır. Online olarak web sitemizden marka sorgulama yapabileceğiniz gibi aynı zamanda 3 Bay Patent Anonim Şirketinin, uzman ekip ve profesyonel vekil kadrosu ile birebir görüşme sağlayabilir, markanın araştırma ve değerlendirilmesi için profesyonel destek alabilirsiniz.

Yurtiçi marka tescili; müracaat, ilan ve tescil kararı süreçlerinden oluşmaktadır. Bu süreçlerin tamamlanması ise yaklaşık 10 ay sürmektedir.

Marka başvuru tarihinden itibaren 10 yıl koruma sağlamaktadır ve marka 10 yılda bir yenilenerek devam eden bir haktır.

Yurtiçi marka tescil firmaları arasında sektör deneyimi, uzman kadrosu, profesyonel vekilleri ile 3 Bay Patent Anonim Şirketi  marka yenileme bildirimleri ve süreçler hakkında sizlere bilgi vermekte  ve tüm süreçleri sizler için takip etmektedir

Marka tescil patent firmaları arasında önde gelen firmamız uygun marka tescil fiyatları, patent tescil fiyatları ve tasarım tescil fiyatları ile sizleri teşvik etmektedir.